Pożegnaliśmy uczniów klas ósmych, którzy otrzymali świadectwa, nagrody, wyróżnienia i stypendia. Dyrektorka szkoły wręczyła nagrodę specjalna dla ucznia za najwyższą średnią w szkole 5,94. Także wychowawcy klas podziękowali Rodzicom za ośmioletnią współpracę. Rodzice otrzymali także listy gratulacyjne za wspaniałe wyniki ich dzieci. Jeszcze niedawno Rodzice przyprowadzili swoje małe dzieci do szkoły, dzisiaj wspólnie odchodzą ze wspaniałymi młodymi ludźmi. Przez 8 lat wiele nas połączyło, a dziś przyszło się pożegnać. Oprócz absolwentów, ze szkołą pożegnała się także długoletnia dyrektorka szkoły, Pani Danuta Kłysińska. Były łzy smutku i wzruszenia, ale także łzy radości, bo przecież najpiękniejsze chwile dopiero przed Wami!

Grazyna Świercz

1
1
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry