Klasa 2 lubi naukę przez doświadczanie, dlatego w piątkowy poranek wybrała się na spacer do pobliskiego lasu. Postanowili odkryć, jakie zwierzęta mieszkają w lesie? Tematem lekcji było " Na tropie zimowych śladów ". Las, w zimowej szacie, oczarował dzieci i zachęcił do poszukiwań. Odkryte zostały ślady sarenki,  pieska lub...wilka!?  Dzieci zachwycił zimowy świergot zamieszkujących tam ptaków. Odnaleziono liczne karmniki oraz sposób, w jaki są dokarmiane leśne zwierzęta. Dodatkowym atutem był spacer na świeżym powietrzu, radosne uśmiechy dzieci i zachwyt nad pięknem przyrody w zimowej, białej szacie.
Aneta Woźnica
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry