PROCEDURY COVID-19

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat ochrony zdrowia w naszej placówce zgodnie z zaleceniami MZ.

Uprzejmie informuję, że w dniu 27-09-2019 r. wybrano  nowe Prezydium  Rady Rodziców na rok 2019/2020 w składzie:
  • PRZEWODNICZĄCA - p. Anna Juruć
  • ZASTĘPCA - p. Michał Winiarski
  • SEKRETARZ - p. Anna Pyć
  • KSIĘGOWA - p. Kamila Jakubowska - Pytel

KOMISJA REWIZYJNA:

• p. Piotr Bąk
  • p. Przemysław Ordon
  • p. Tomasz Stonoga

Ustalono rownież wysokość składki na "Komitet Rodzicielski", która wynosi niezmiennie : 50 zł/rok.

Na drugie dziecko - jest 50% zniżki, trzecie dziecko - 100% zniżki.

Można ją podzielić na dwie raty:

I rata - płatna do 31 października 2019

II rata - płatna do 30 marca 2020

Wpłaty  należy regulować u swoich skarbników klasowych.

Natomiat w sprawie zebranych wpłat prosimy o kontakt z Radą Rodziców pod numerem tel. 512 152 955

Anna Juruć

Szanowni  Państwo,  Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

W załączeniu przekładamy   oferty  ubezpieczeniowe, które  wpłynęły do  Rady  Rodziców.

Państwo ubezpieczacie dzieci we własnym zakresie, o czym mówią odgórne przepisy publikowane wcześniej na naszej stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami. Wszelkie dane teleadresowe do agentów zostały uwzględnione  na ulotkach lub w linkach.

RADA RODZICÓW

Załączniki: