PROCEDURY COVID-19

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat ochrony zdrowia w naszej placówce zgodnie z zaleceniami MZ.

W roku szkolnym 2021/2022 kierownikiem świetlicy szkolnej jest pani Renata Krzyżowska. Wychowawcami świetlicy są: p.p. Grażyna Świercz, Grażyna Łyga, Wojciech Kwieciński i Arkadiusz Wałęga. Świetlica w tym roku szkolnym czynna jest w godz. 6.30 – 8.45 i 11.45 - 16.00 i obejmuje swoją opieką uczniów z  klas I – III, uczniów dojeżdżających z klas IV – VIII oraz uczniów oczekujących na zajęcia.

Nasza świetlica wyposażona jest w komputery z dostępem do internetu, kolorowe regały na książki, gry i pluszaki oraz miękkie pufy i kanapy, które znajdują się w strefie relaksu i umożliwiają dzieciom wypoczynek poranny lub po zajęciach. Mamy także nowy kącik czytelniczy. Sprzęty te są systematycznie dezynfekowane, przestrzegane są zasady bezpieczeństwa.