PROCEDURY COVID-19

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat ochrony zdrowia w naszej placówce zgodnie z zaleceniami MZ.

W roku szkolnym 2022/2023 kierownikiem świetlicy szkolnej jest pani Renata Krzyżowska. Wychowawcami świetlicy są: p.p. Grażyna Świercz, Olga Jarosińska, Wojciech Kwieciński i Arkadiusz Wałęga. Świetlica w tym roku szkolnym czynna jest w godz. 6.30 – 8.45 i 11.45 - 16.00 i obejmuje swoją opieką uczniów z  klas I – III, uczniów dojeżdżających z klas IV – VIII oraz uczniów oczekujących na zajęcia. Została także przeniesiona do nowej sali nr 3 na parterze.

Nasza świetlica wyposażona jest w komputery z dostępem do internetu, kolorowe regały na książki, gry i pluszaki oraz miękkie pufy i kanapy, które znajdują się w strefie relaksu i umożliwiają dzieciom wypoczynek poranny lub po zajęciach. Mamy także nowy kącik czytelniczy. Sprzęty te są systematycznie dezynfekowane, przestrzegane są zasady bezpieczeństwa. 

 

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry