Klasa  druga zawsze chętnie i bezinteresownie  pomaga innym, czasami jednak nasza praca może być doceniona. Tym razem uczniowie wzięli udział w konkursie mającym na celu podziękowanie MEDYKOM za ich trud włożony w pracę na rzecz innych. Prace plastyczne zgłoszone na konkurs zostaną właśnie przez nich MEDYKÓW- ocenione. Nasz film z podziękowaniem za ich codzienną, ofiarną pomoc zostanie udostępniony na stronie konkursu. Przy okazji tworzenia prac klasa druga poznała podstawy udzielania pierwszej pomocy, przypomniała sobie numery alarmowe.  Dzieci przećwiczyły scenki, które mogłyby zdażyć się każdego dnia, by wiedzieć jak reagować i pomagać innym czy wezwać pomoc.

Wychowawczyni klasy Aneta Woźnica

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry