Klasa 8 A  dnia 22 czerwca wzięła udział w językowym Escape Room, zorganizowanym w naszej szkole na lekcji języka angielskiego. Dzięki ciekawym zadaniom, ósmoklasiści nie tylko powtórzyli najważniejsze słownictwo i zagadnienia gramatyczne, ale również lekcja angielskiego zamieniła się w ciekawe doświadczenie i przygodę. Młodzi mistrzowie angielskiego, nie tylko rozwiązywali rebusy, krzyżówki, ale również musieli się pogłowić nad zadaniami zakodowanymi w kodach QR, różnymi rodzajami szyfrów i nawet rozwiązać zagadkę niewidzialnego atramentu!

Alesia Asmushkina