Ten rok okazał się bardzo trudny dla nas wszystkich, jednocześnie pokazując, że są wśród nas osoby o wielkich sercach. W okresie przedświątecznym każdy w pośpiechu, często zapomina o tych najsłabszych. I tu pojawiają się dzieci, które swoją postawą mogłyby dawać przykład dorosłym. Nasi uczniowie Szymon i Ksawery Bigas udowodnili, że ich serca choć malutkie, mają przepełnione miłością do innych. Wspólnie z gronem najbliższych szlachetną paczką obdarowali najbardziej potrzebujących, aby ten czas Świąt był wesoły, a wiara w dobro i miłość trwała zawsze!

Aneta Woźnica