Ten rok okazał się bardzo trudny dla nas wszystkich, jednocześnie pokazując, że są wśród nas osoby o wielkich sercach. W okresie przedświątecznym każdy w pośpiechu, często zapomina o tych najsłabszych. I tu pojawiają się dzieci, które swoją postawą mogłyby dawać przykład dorosłym. Nasi uczniowie Szymon i Ksawery Bigas udowodnili, że ich serca choć malutkie, mają przepełnione miłością do innych. Wspólnie z gronem najbliższych szlachetną paczką obdarowali najbardziej potrzebujących, aby ten czas Świąt był wesoły, a wiara w dobro i miłość trwała zawsze!

Aneta Woźnica
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry