"Sprzątanie świata - Polska" to  wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

23. edycja akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA przebiega pod hasłem : „Podaj dalej... drugie życie odpadów"

Klasa II A przyłączyła się do szlachetnej akcji. Uczniowie podczas trwającego kilka dni projektu wykonali z odpadów przeróżne wynalazki, pojazdy oraz przedmioty, które można wykorzystać w codziennym życiu. Podziwiać je możemy na wystawie w naszej szkole. Do wspaniałej akcji przyłączyli się również rodzice uczniów, którym należą się ogromne podziękowania.

Dudkiewicz Magdalena