Na całym świecie w dniu 22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Jego celem jest zwrócenie uwagi wszystkich ludzi na kwestię ochrony środowiska. Uczniowie klasy III B również aktywnie włączyli się w jego obchody. Na zajęciach edukacyjnych rozmawialiśmy i sprawdzaliśmy, jaki wpływ na przyrodę mają poszczególne zachowania ludzi. Poznawaliśmy także ekowynalazki, które choć czasami wydawały się zaskakujące i dziwne na pewno pozytywnie wpływają na naszą planetę. Zastanawialiśmy się też nad tym, jak dzieci skutecznie mogą działać na rzecz ochrony przyrody. Podsumowaniem zdobytej wiedzy było wykonanie przez uczniów plakatów reklamujących ekologiczny styl życia.

Wiesława Papkalla

 

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry