Uczniowie klasy 6a naszej szkoły przygotowali piękne upominki dla blisko 60 podopiecznych HOSPICJUM BETANIA W OPOLU. Zrealizowali tym samym swoje zobowiązanie, które podjęli podczas lekcji o wolontariacie. Zrobili 60 ślicznych kartek świątecznych i tyleż przemiłych upominków. Przez cały tydzień uczniowie 6a ze swoimi rodzicami przynosili do szkoły dary, które po obowiązkowej kwarantannie, zostały zapakowane i zawiezione osobiście do Betanii.

Wspaniałym uczniom i ich kochanym rodzicom należą się serdeczne podziękowania za bezinteresowną dobroć i radość, którą sprawili chorym ludziom, zupełnie sobie nieznanym...

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry