Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jaki będzie, co się wydarzy? Wszyscy o tym myślimy! Z zachowaniem względów bezpieczeństwa, uczniowie spotkali się z wychowawcami i rozmawiali o zasadach, które będą obowiązywać w szkole w trudnym dla wszystkich czasie. Wakacje odeszły z deszczem, a teraz zaczynamy się uczyć. Jak to będzie? Wiele zależy od nas samych!

                                                                                                                                                               Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry