Uczniowie klasy 6a już nie mogli doczekać się tej lekcji wychowawczej! Dziewczyny nie zapomniały o swoich chłopakach  z klasy. Przygotowały wesołe gry i zabawy, same je przeprowadziły i świetnie się przy tym wszyscy bawili! A chłopaki nasze wspaniałe - dzielnie rysowali, udawali roboty, "grali na gitarze",  zgadywali i... Zawsze też wybierali trudne wyzwania! A tu niestety - GAME OVER! Na koniec lekcji otrzymali od dziewcząt upominki, które pomogły im zakupić te duże, cudowne dziewczyny - mamy z klasowej Trójki!