Klasa druga przez cały tydzień na lekcjach języka niemieckiego pracowała w oparciu o książkę Davida McKee "Elmer". Dzieci na pierwszych zajęciach wysłuchały treści bajki w języku niemieckim. Kolejnym krokiem było poznanie nazw uczuć i za ich pomocą mówienie o swoim samopoczuciu. Na ostatnich zajęciach dzieci wykonały szereg zadań i quizów,  które pomogły im utrwalić słownictwo. Prace z książką zakończone zostały pracą plastyczną, gdzie każdy uczeń zgodnie z aktualnym samopoczuciem wykonał maskę słonia. 

Aneta Woźnica

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry