„ A w karnawale, a w karnawale

to wszyscy w głowach mają bale.

I ćwiczą dygi, kroki, obroty,

aż biją na nich siódme poty… „

Dobiega końca karnawał 2021 roku. Z powodu pandemii tegoroczne zabawa została zorganizowana oddzielnie w każdej z klas I-III. W wyznaczonych dniach dzieci przebrane w stroje karnawałowe uczestniczyły w klasowych zabawach. Wspólne gry, zabawy, tańce oraz poczęstunek sprawiły dzieciom wiele radości. Bal był także świetną okazją do zintegrowania klasy i wesołego spędzenia czasu w szkole.

 

Wychowawczynie klas I-III

Załączniki:
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry