Praktyczna lekcja matematyki zawsze jest pomocna. Uczniowie klasy Ia nauczyli się korzystać z wagi i odważników. Dowiedzieli się, gdzie szukać wagi towaru na jego opakowaniu i poznali różne rodzaje urządzeń do ważenia: od malutkich, po bardzo duże. Z dużą radością ważyli różne produkty- cukier, mąkę czy makaron. Przestawiali odważniki i odczytywali, co wskazuje  języczek u wagi. Niestety, nie udało im się zważyć zdobytej wiedzy, natomiast radość z poznawania zmierzyli w...uśmiechach. Ile ich było? Bez liku!
Wychowawczyni klasy Daria Bejm
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry