Bilingua – Łatwiej z niemieckim! to projekt realizowany przez Dom Współpracy Polsko -Niemieckiej, którego głównym celem jest promowanie polsko - niemieckiej dwujęzyczności.
W dniu 9 grudnia 2020 roku uczniowie klasy IIIb wzięli udział w warsztatach online prowadzonych w ramach projektu przez Panią Barbarę Chyłkę, doradczynię ds. dwujęzyczności w województwie opolskim.
Dziękujemy Pani Basi za wprowadzenie nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia oraz zapraszamy na kolejne lekcje pełne gier, quizów i świetnej zabawy!
Elżbieta Pędzik