Poniedziałek, 15 lutego,  upłynął w klasie Ia  w atmosferze miłości, przyjaźni i ...zabawy. A wszystko z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. W tym dniu w naszej klasie królował kolor czerwony. Niezastąpieni rodzice uczniów zadbali o słodki poczęstunek w  kształcie czekoladowych serc.  Pachnącą niespodziankę dla całej klasy przygotowała  Emilka razem ze swoją mamą. Specjalnie na tą okazję  przyniosła pachnące własnoręcznie robione mydełka, które wywołały  dużo radości i uśmiechu . To był dzień pełen radosnych uniesień!
wychowawczyni klasy Daria Bejm