We wtorek, 1 czerwca, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci z klas 1-3. Uczniowie klas 2 i 3B wybrali się ze swoimi wychowawczyniami na pyszne lody do ozimskiej kawiarenki, aby trochę się ochłodzić (i osłodzić) w ten słoneczny, wyjątkowy dzień. W tym czasie klasa 3A wzięła udział w słodkich warsztatach "Jak zrobić watę cukrową", która oczywiście na koniec  została zjedzona ze smakiem. W piknikowej scenerii wszyscy uczniowie klas młodszych rozłożyli koce, poczęstunek oraz brali udział w wielu grach i zabawach. Największa frajdę sprawiło dzieciom puszczanie wielkich baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Jednakże bezkonkurencyjną i najbardziej lubianą przez dzieci atrakcją okazało się modelowanie balonów. Nie mogło zabraknąć także zdjęć, dzięki którym będziemy długo wspominać wspólną zabawę. Zadowoleni i z głowami pełnymi wrażeń, uczniowie wrócili do domów, by dalej móc się cieszyć tym pięknym dniem.

Załączniki:

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry