Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1. W dniu 1.09.2020r. uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 9.00, zaopatrzeni w maseczki/przyłbice oraz w miarę możliwości jednorazowe rękawiczki.

2. Zbiórka przed szkołą, ustawiamy się klasami.

3. Po oficjalnym rozpoczęciu przez Dyrektora szkoły uczniowie udają się z wychowawcami do przydzielonych klas, gdzie zostaną poinformowani o zasadach, jakie będą obowiązywały w szkole.

4. Przed szkołą zostają Rodzice z uczniami z klasy pierwszej, odbędzie się pasowanie na ucznia oraz wręczone zostaną „rogi obfitości” i zrobione pamiątkowe zdjęcia. Następnie wszyscy udadzą się z wychowawcą do sali lekcyjnej, gdzie zostaną poinformowani o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole w czasie pandemii.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANEDMII COVID19 OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE SZKOŁY ZNAJDUJĄ SIE W ZAKŁADCE PROCEDURY COVID 19.