Dziewczynki z klas pierwszych, drugich i trzecich nie zapomniały o swoich kolegach i z okazji Dnia Chłopaka, który przypada 30 września, przygotowały im prezenty- niespodzianki. Wręczając prezenty dziewczynki odśpiewały głośno „Sto lat” i złożyły życzenia. Były też wspólne gry i zabawy. Uczniowie mogli wykazać się w wielu konkurencjach takich jak: znawcy aut, jedzenie cytryny i łuskanie słonecznika na czas. Obchody „DNIA CHŁOPAKA” minęły w sympatycznej i miłej atmosferze.        

                                                                                                                                        Wychowawcy klas

                                                                                                                                                         

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry