Projekt edukacyjny DEUTSCH AG skierowany jest do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, którzy uczyli się języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej. W naszej szkole prowadziły go będą nauczycielki języka niemieckiego Elżbieta Pędzik i Alesia Asmushkina. Projekt zakłada poszerzenie programu nauczania języka niemieckiego "o treści realioznawstwa, aby przyczyniać się do rozwoju kultury, języka i tożsamości młodych Niemców w Polsce"

Na podstawie "Deutsch AG Rahmencurriculum"  Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry