Ten artykuł jest dedykowany wszystkim KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM. Nie opowiada o tym, co się dzieje w szkole tylko o MIŁOŚCI. Maleńcy uczniowie maleńkiej klasy pierwszej, ze swoją wychowawczynią Darią Bejm, postanowili z samego rana złożyć Wam śpiewające życzenia. Chociaż jeszcze nie potrafią dobrze pisać, ani dobrze czytać -to na pewno potrafią KOCHAĆ. Bo, jak mówił ich bohater Kubuś Puchatek, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ SIĘ CZUJE. Kiedy obejrzycie ten króciutki film, zobaczycie jak wiele miłości może być w takim maleńkim serduszku dziecka. KOCHANE BABCIE, KOCHANI DZIADKOWIE - ŻYJCIE NAM STO LAT W ZDROWIU Z MIŁOŚCIĄ WASZYCH WNUCZĄT!

Grażyna Świercz

Załączniki:
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry