Uczniowie klasy 6A nie zapomnieli o Dniu Kobiet. Zjawili się w szkole z życzeniami dla swoich wspaniałych koleżanek z klasy i ich wychowawczyni oraz dyrektorki szkoły. Radek i Patryk, uroczyście i z klasą, złożyli przesympatyczne życzenia, wręczyli kwiaty i upominki. Słodkie upominki ucieszyły dziewczęta, a piękne kwiaty -nauczycielki. Ale najbardziej to, że mimo pandemii, mimo trudnych czasów, chłopaki pamietali o PANIACH. Najlepsze życzenia dla wszystkich KOBIET, nie tylko 8 marca! 

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry