Nauczycielka języka angielskiego z JEDYNKI - ALESIA ASMUSHKINA - jest autorką projektu E-TWINNING -"Let's get to know", czyli POZNAJMY SIĘ! Ten interesujący projekt będzie realizowany w klasach siódmych i ósmych naszej szkoły w języku angielskim. Do współpracy przyłączyły  się szkoły z Turcji, Polski, Francji, Portugalii i Macedonii.  Jednym z jego głównych założeń jest poznanie kultury, zwyczajów i mentalności  innych narodów poprzez komunikację z rówieśnikami w języku angielskim. Ponadto projekt pozwoli kształtować obraz innych krajów oraz tolerancję i zrozumienie. Jedną z przyczyn powstania tego projektu jest chęć doskonalenia u uczniów umiejętności sprawnego komunikowania się w języku angielskim oraz potrzebnych kompetencji językowych.