Kółko informatyczne pod patronatem
Centrum Mistrzostwa Informatycznego  
Politechniki Łódzkiej

    Zajęcia z kółka były prowadzone po 90 minut. Uczniowie chętnie uczestniczyli w co tygodniowych spotkaniach. Realizowali założone cele, którym był rozwój umiejętności rozwiązywania zagadnień praktycznych z zastosowaniem algorytmiki. Na zajęciach wykorzystywałam  dedykowane oprogramowanie Scratch, Scottie Go, Python, C++  a także mBlock. Najbardziej do gustu dzieciom przypadły zajęcia z programowania robotów edukacyjnych Makeblock mBot, Edison a także drona.

 Marta Więdłocha

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
 do góry