W sali gimnastycznej naszej szkoły zebrali się uczniowie, nauczyciele,  rodzice i rodziny naszych wychowanków, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2015/2016. Uroczystość prowadzili Natali Nowak i Tomasz Zając, uczniowie klasy szóstej. Krótkie przemówienia z życzeniami udanego nowego roku szkolnego wygłosili: Danuta Kłysińska - dyrektor PSP nr 1, ksiądz Proboszcz Marian Demarczyk oraz Aleksandra Mielnik- przewodnicząca Rady Rodziców. Podczas uroczustości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a potem  otrzymali ogromne rogi obfitości, z których się bardzo ucieszyli.

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry