W piątek 18 grudnia uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią Dorotą Olearczyk odwiedzili przedszkolaków z grupy V Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku, prowadzonej przez Panią Olgę Małkiewicz. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Trzecioklasiści czytali przedszkolakom opowiadania o zwyczajach związanych z Bożym Narodzeniem w Polsce i innych krajach. Pokazaliśmy dzieciom jemiołę oraz jak wyglądał „podłaźnik”- poprzednik choinki. Potem w mieszanych grupach dzieci zrobiły łańcuchy na choinkę. Na koniec spotkania uczniowie wręczyli starszakom samodzielnie wykonane upominki. Złożyliśmy sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt i zaprosiliśmy przedszkolaków do naszej szkoły.

Dorota Olearczyk