Klasa III a, a właściwie chłopcy stanęli na wysokości zadania i uczcili święto wszystkich kobiet z klasy. Dziewczynki i wychowawczyni Dorota Olearczyk otrzymały kwiaty od naszych klasowych dżentelmenów! Ale to nie koniec niespodzianek. Bruno Nawara i Filip Pięta przygotowali konkursy. Czego tu nie było… Kasia wylosowała za zadanie uczesać koledze włosy „na irokeza”, Rozalka miała przejść przez klasę z książką na głowie, a Magda musiała żonglować piłką. Zosia świetnie radziła sobie z jedzeniem jabłka na czas. Potem jeszcze dziewczyny miały powtórzyć taniec, który zaprezentował Bruno. Wszyscy się świetnie bawili!

Dorota Olearczyk