Uczniowie naszej szkoły gorąco kibicują polskiej drużynie narodowej. Aby wyrazić  to wsparcie naszym piłakrzom przed dzisiejszym meczem, uczniowie wszystkich klas ubrali się w barwy narodowe i głośno kibicowali - Polska gola, Polska biało-czerwoni. Były stroje kibica, szaliki, flagi, choragiewki, słowem dzieci przygotowały się znakomicie!  Nasze dzieci kibicowały kadrze, a dzieciom kibicowali brawami pacjenci szpitala, przechodnie i uczniowie sąsiadującej z nami szkoły powiatowej. Czy wygramy? Zobaczymy! Na pewno uczniowie naszej szkoły odnieśli zwycięstwo na lekcji patriotyzmu i dumy narodowej!