Uroczystą akademię otworzyła dyrektor szkoły Danuta Kłysińska, gratulując uczniom tak wspaniałych wyników. Przybyli na naszą uroczystość burmistrz Jan Labus i proboszcz Marian Demarczyk przyłączyli się do tych gratulacji i życzyli dzieciom i ich rodzicom załużonego odpoczynku. Przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Mielnik podziękowała dyrektor Kłysińskiej i nauczycielom za całoroczną współpracę.

Na uroczystości wręczono LISTY GRATULACYJNE RODZICOM uczniów, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki w nauce oraz na sprawdzianie szóstoklasistów. Serdeczne PODZIĘKOWANIA otrzymali także rodzice uczniów z klas szóstych, którzy pomagali wychowawcom, nauczycielom i uczniom, poświęcając swój czas dla dobra naszej Jedynki.