W naszej szkole 30 kwietnia 2015 r. w obchodzono Dzień Tańca. Międzynarodowy Dzień Tańca został ustanowiony przez UNESCO w 1982 roku.

W naszej szkole święto obchodzono pod tytułem ”Bicie rekordu w liczbie osób tańczących” . Podczas długiej przerwy uczniowie klas I-VI wspólnie zatańczyli układ taneczny przygotowany przez panią Darię Reimann do utworu „Waka Waka”. Cała szkoła świetnie się bawiła i tanecznym krokiem uczniowie rozeszli się na lekcje.

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."- Paulo Coelho

Agnieszka Kaczmarek i Daria Reimann