Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr,

które posiada, ale jego czynów.

Nie ważne jest to co się ma,

ale czym się dzieli z innymi."
- Jan Paweł II

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na nasz apel i przyłączyli się do akcji zbierania nakrętek dla niepełnosprawnego Bartusia Kurhofera z Jełowej. Dzięki Państwa pomocy zebraliśmy w tym roku ponad 60 worków, które zostały przekazane rodzicom chłopca. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczone są na zakup protez rąk i nóg.

Akcja zbiórki nakrętek ponownie ruszy od września.

PAMIĘTAJ -   DLA CIEBIE to tylko NAKRĘTKA, A DLA BARTUSIA RĘKA!

Wiesława Papkalla - koordynator akcji

Mały BARTUŚ