Drużyna  naszej szkoły w składzie: Tomasz Zając, LauraWieszołek, Weronika Maliszewska, Kacper Pierwoła, Filip Wrona zdobyli II miejsce w IX Gminnym Konkursie "Sprawni jak żołnierze", który został zorganizowany przez podpułkownika Zbigniewa Koziarza. Nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie w trudnych konkurencjach: rzucie granatem do celu, biegu na 600 metrów z "karabinem" oraz strzelaniu do celu. Laura Wieszołek wystrzelała także najwięcej puntów do tarczy. Do zawodów przygotowywała drużynę pani Violetta Oliwa - nauczycielka wychowania fizycznego. Na zakończenie zawodów, po odczytaniu wyników przez sędziego głównego zawodów Jana Kamińskiego zostały wręczone nagrody. Puchary i dyplomy dla najlepszych drużym wręczył Burmistrz Ozimka JAN LABUS. Gratulujamy!