Trzy uczennice naszej szkoły zostały laureatkami plastycznego konkursu powiatowego "Zobacz jak jest u mnie" zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu i Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Ozimku. Marcelina Nieświec, Kinga Pytel i Julia Troszyńska odebrały wyróżniena za swoje piękne prace na uroczystym spotkaniu w Opolu. Dziewczęta mogły również zwiedzić opolską drukarnię i wzięły udział we wspaniałych warsztatach w nowoczesnej Bibliotece Miejskiej w Opolu. Gratulujemy!

utalentowane plastyczki