W czwartek 26 listopada 2015r. w naszej szkole, jak co roku, uczniowie klas I-VI  bawili się podczas wieczoru zorganizowanego z okazji zbliżających się andrzejek. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów muzycznych przygotowanych przez DJ'a. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie klas starszych, którzy przygotowali różnorodne wróżby  w „Magicznej Komnacie”. Zabawa andrzejkowa na pewno wielu uczestnikom zapadnie w pamięci, jako wesołe i sympatyczne urozmaicenie spędzania długich, jesiennych wieczorów.

Elżbieta Nawrocka