W naszej świetlicy odbyły się też bardzo ciekawe zajęcia o bezpieczeństwie, na które został zaproszony policjant z Komisariatu Policji w Ozimku. Sierżant sztabowy GRZEGORZ MUSIAŁ opowiadał dzieciom nie tylko o tym jak bezpiecznie pokonać drogę do szkoły, ale też jak bezpiecznie się bawić, co robić gdy dzieci są same w domu, jak zachować się w kontaktach z nieznajomym i jak postępować ze zwierzętami. Dzieci najpierw uważnie słuchały, a potem zadawały pytania i miały też wiele do powiedzenia o własnych doświadczeniach życiowych.