W ostatnim dniu nauki przed feriami zimowymi odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego. Uczniowie otrzymali nagody za zachowanie, wyniki w nauce i frekwencję.

Najwyższą średnią ocen w szkole uzyskał TOMASZ ZAJĄC - 5,58, w nagrodę zaten wspaniały wynik otrzymał deskorolkę. Również inni uczniowie uzyskali znakomite wyniki - 5.00 i powyżej. Sa to:

Karolina Guzy - 5,36

Marcelina Nieświec i Michał Korniak - 5,33

Julia Mikolas i Łukasz Kozan - 5,25

Wiktoria Gładysz i Karolina Gryc - 5,18

Łucja Wierna, Dominkia Mrocheń i Hanna Karpińska - 5,09

Kinga Pytel, Oliwia Rogowska, Natalia Niedźwiedź, Wiktoria Szuszczyńska, Kinga Wojtyszyn, Szymon Świtała, Karolina Nowak - 5,00.

Ranking klas:

Wyniki w nauce

Zachowanie

1 miejsce – klasa 1b

2 miejsce – klasa 3a

3 miejsce – klasa 2a

1 miejsce – klasa 3a

2 miejsce – klasa 1b

3 miejsce – klasa 1a

Klasy IV-VI

1 miejsce – klasa 4a

2 miejsce – klasa 6a

3 miejsce – klasa 5a

1 miejsce – klasa 5a

2 miejsce – klasa 4a

3 miejsce – klasa 6a

Gratulujemy MICHAŁOWI KORNIAKOWI, który zakwalifikował się do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

oraz  MARCELINIE NIEŚWIEC, która  zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego. Uczniowie będą reprezentować gminę Ozimek w tych konkursach na szczeblu województwa!