Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich ludzi pracujących w szkole. I właśnie temu przyświecała uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie klas czwartych oraz drugiej a. Dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi był wiersz, piosenka i laurka ze słowami wdzięczności. Mali artyści z wielkim przejęciem deklamowali wiersze i śpiewali piosenki.

Naszą akademię odwiedził burmistrz Jan Labus, który współnie z dyrektorka Danutą Kłysińską wręczyli uczniom stypendia naukowe i sportowe. Burmistrz złożył na ręce dyrektor Kłysińskiej symboliczny kwiatek dla nauczycieli, złożył życzenia i podziękowania za trud. Również nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali w tym dniu nagrody dyrektora. Nauczyciele otrzymali kwiaty, laurki- czasami ogromne - jak ta niezwykle pomysłowa, którą wręczyli swojej wychowawczyni uczniowie ósmej b.

Tekst i foto: Grażyna Świercz i Małgorzata Wronowska

Zdjęcia z wręczenia nagród dla nauczycieli pracowników administracji i obsługi szkoły w zakładce KADRA- Nagrody Dyrektora Szkoły - październik 2018.