6 grudnia dzieci z klasy Ia i Ib zgodnie z tradycją spotkały się ze świętym Mikołajem, który zawitał ze wizytą do JuraParku w Krasiejowie. W Chacie Świętego Mikołaja czekało na nich wiele niespodzianek- wspólne zabawy przy muzyce, rozwiązywanie zagadek, poznawanie zwyczajów świątecznych, robienie łańcucha choinkowego i oczywiście najważniejsza z nich- wizyta świętego Mikołaja, który nie zapomniał o nas i wszystkim przyniósł prezenty. Zaskoczenie i radość były ogromne. A to nie był jeszcze koniec atrakcji. Po spotkaniu z Mikołajem obejrzeliśmy film pt. „ Renifer Niko ratuje święta” i zjedliśmy pyszne babeczki popijając je gorącą czekoladą. Ten dzień minął nam bardzo szybko i radośnie.

Dziękujemy Radzie Rodziców i niezawodnemu jak zawsze Mikołajowi za pamięć i prezenty.

Wiesława Papkalla i Magdalena Dudkiewicz