W czwartkowy wieczór w naszej JEDYNECZCE rozbrzmiewały gorące dyskotekowe rytmy. Uczniowie mogli bawić się przy najnowszych hitach na dyskotece andrzejkowej. Ten wieczor poprowadził rewelacyjny, jak zawsze, DJ WASYL. Uczniowie mogli nie tylko potańczyć przy najnowszych przebojach, ale także sporo było dynamicznych zabaw przy muzyce w meksykańskich kapeluszach. Starsi uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów KOMNATĘ WRÓŻB, gdzie szkolne "wróżki" wróżyły z kości, kubeczków, talerzyków i serc. Każdy chciał wiedzieć, co go czeka w przyszłości i jak na imię będzie miał ukochany czy ukochana. Czy się spełni? Kto to wie?!