Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca, jako wyraz szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. Jest to święto o ponad stuletniej tradycji. W tym dniu naszej szkole już od rana panował radosny nastrój. W klasach odbyły się kameralne spotkania przygotowane przez chłopców, którzy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Panie i dziewczynki zostały obdarowane kwiatami, słodyczami i drobnymi upominkami. Nie zabrakło również pięknych i serdecznych życzeń oraz gromko śpiewanego „Sto lat”.

Wiesława Papkalla