22 marca 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pn. „Moja Europa”, którego organizatorką jest Danuta Jazłowiecka, Posłanka do Parlamentu Europejskiego. Tegorocznym tematem były „Stroje narodowe mieszkańców krajów członkowskich UE”.

Miło nam przekazać, że decyzją komisji konkursowej, praca plastyczna uczennicy naszej szkoły Aleksandry Wiernej z klasy II A pod opieką pani Karoliny Gawlik została wybrana jako jedna z najlepszych – zajmując I miejsce w kategorii klas I-III. Natomiast uczniowie: Helena Adamiec kl. IA, Adam Nicze kl. IA, Anastazja Chmura kl. IB i Bartosz Stanisławski kl. IB zakwalifikowali się do udziału w wystawie. Serdecznie gratulujemy!

Karolina Gawlik