W naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie klas młodszych wspaniale się bawili. Bardzo wiele emocji przyniosły konkursy, które prowadził DJ WASYL. Po wesołej rywalizacji była słodka nagroda. W każdej z klas wybrano po trzy najlepsze przebrania, chociaż bardzo wiele dzieci zasługiwało na nagrodę za świetne przebranie. W przerwie, dzieci otrzymały poczęstunek od Rady Rodziców, a potem wróciły do skocznych dyskotekowych rytmów. Zabawa była wspaniała, dzieci się wesoło bawiły i wcale nie chciały iść do domów.

Składamy podziękowania

niezawodnej RADZIE RODZICÓW