Rodzice uczniów klas ósmych otrzymali listy gratulacyjne i kwiaty od dyrekcji i grona pedagogicznego naszej JEDYNKI. Rodzice zostali również docenieni za ich ogromną pomoc i wsparcie dla szkolnego życia. Gratulacje i listy wręczały z  wychowawczynie klas Grażyna Łyga i Beata Sojka  wraz z dyrektor szkoły Danuta Kłysińską. W imieniu rodziców ósmoklasistów podziękowania odczytała pani Agnieszka Karpińska, natomiast przewodnicząca Rady Rodziców, Aleksandra Mielnik, wręczyła symboliczny bukiet na ręce pani dyrektor.