Uczniowie klasy 4a uhonorowali swoich ukochanych rodziców z okazji  DNIA MATKI I TATKI. Dzieci uczciły te dwa święta wierszem, piosenką i tańcem. Każde dziecko chciało wystąpić przed swoimi rodzicami, by w ten sposób pokazać im swoją miłość i szacunek. Czwartoklasiści, w nawiązaniu do wiersza, wręczyli swiom rodzicom czerwone serce z życzeniami na znak miłości. Dzieci przygotowały także drobne upominki, własnoręcznie przez nie wykonane- mamy otrzymały poduszeczki na szpilki, a tatusiowie breloczki do kluczy. Taki, własnoręcznie wykonany przez dziecko prezent, cieszy każdego rodzica. A potem wszyscy poszli na słodki poczęstunek w naszej klasie.

Foto: Rafał Koloch, Tomasz Jaroch

SEREDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH RODZICÓW,

KTÓRZY POMOGLI W PRZYGOTOWANIU TEJ MIŁEJ KLASOWEJ UROCZYSTOŚCI.