W dniu 23 października 2017 uczniowie klas 6 i 7 naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia do parku trampolin JumpWorld, gdzie mieli okazję przenieść się w świat dobrej zabawy. Poziom endorfin szybował bardzo wysoko,a uczniowie  się wyskakali, korzystając z różnych atrakcji:
BASEN Z GĄBKAMI – nawet najbardziej szalone akrobacje kończyły się miękkim lądowaniem.
STREFA KOSZYKÓWKI – loty nad obręcz to codzienność – robienie wsadów nigdy nie było tak proste!
ARENA GŁÓWNA – nawet na ścianach można było  szaleć bez końca z całą grupą przyjaciół.
ŚCIEŻKA AKROBATYCZNA –  na tej przestrzeni  mieliśmy okazję do indywidualnych popisów i wykonywania skomplikowanych ciągów akrobacji.
STREFA SIATKÓWKI – wyniosła  nasze umiejętności na niespotykany poziom.
STREFA DODGEBALL – to czyste szaleństwo! Rzuty z wyskoku i uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy, której nie dało się przegapić.
Na koniec każdy uczestnik wycieczki odebrał firmową bransoletkę na pamiątkę

Alesia Asmushkina