Dzisiaj 6 grudnia klasę IA odwiedził niespodziewany gość – Święty Mikołaj. Najpierw było słychać dźwięk dzwoneczka, potem donośne pukanie do drzwi. Zaskoczone dzieci przywitały Mikołaja głośnymi okrzykami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach uczniów. Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne! A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł błogi  uśmiech i szczęście.

Składam serdeczne podziękowania rodzicom uczniów z przygotowanie spotkania,

a w szczególności Pani Barbarze Durkalec i Pani Barbarze Krawczuk

oraz sympatycznemu Mikołajowi – Panu Marcinowi Widera.

Wychowawca klasy – Karolina Gawlik