W czwartek 1.02. nasz szkolny wolontariat wziął udział w zabawie integracyjnej z podopiecznymi Domu Opieki Społecznej w Kadłubie i uczniami Szkoły Specjalnej. Było to pierwsze spotkanie naszego wolontariatu z osobami niepełnosprawnymi. Łamanie lodów trwało tylko krótką chwilę a potem była już tylko wspaniała zabawa. Nasze dziewczyny ofiarowały niepełnosprawnym swój czas i radość, a otrzymały od nich się serdeczność i wdzięczność. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc i sfinansowanie przejazdu. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.

Siostra Leonia