W naszej szkole odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego, w którym wzięli udział zaproszeni goście: Wiceburmistrz Ozimka Zbigniew Kowalczyk, Sekretarz Gminy Ozimek Barbara Durkalec oraz przewodnicząca Rady Rodziców Aleksandra Mielnik. Wiceburmistrz Kowalczyk wraz dyrektorem szkoły Danutą Kłysińską wręczyli stypendia naukowe dla uczniów z najwyższą średnią. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Dyrektor Kłysińska wręczyła Karolinie Guzy i Kindze Wojtyszyn nagrody za najwyższe średnie ocen w szkole. Pani Violetta Oliwa nagrodziła najlepszych sportowców w szkole: Karolinę Guzy i Wojciecha Okuniewicza oraz wręczyła Puchar Dyrektora Szkoły, który w tym roku zdobyła klasa 7a. Wesoły program artystyczny przygotowali uczniowie klas szóstych pod opieką pani Agnieszki Kaczmarek  oraz solistki Milena Wilk i Katarzyna Juruć. Wspaniałe układy artystyczne przygotowały formacje mażoretkowe : Halina Bąk, Zosia Bąk, Kinga Wojtyszyn, Dominika Mrocheń, Julia Troszyńska. Wszystkich zachwycały sympatyczne dekoracje, które wykonała pani Barbara Szymska. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!