Z okazji mikołajek uczniowie klas pierwszych i trzecich wybrali się do Teatru Lalki i Aktora w Opolu, gdzie obejrzeliśmy przepiękne przedstawienie muzyczne pt. „Akademia Pana Kleksa”, zrealizowane w oparciu o książkę Jana Brzechwy. W świat niezapomnianych bajek przenieśliśmy się za sprawą teatralnej magii i fantastycznej gry aktorów. Nikt w trakcie przedstawienia się nie nudził i nie marudził. Na straży dobrego samopoczucia widzów w rozśpiewanej Akademii stał oczywiście niestrudzony i szalony profesor Ambroży Kleks i jego pomocnik Adaś Niezgódka. Kolorowy i roztańczony musical był dla nas niezapomnianą podróżą do świata wyobraźni...

Wiesława Papkalla

Uczniowie klas IV-VII pojechali na "mikołajki filmowe". Uczniowie zobaczyli niezwykle wzruszający film COCO oraz LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI.